В Голованівській ТВК при формуванні округів виникли накладки

Сентябрь 23, 2015 | Новини | Просмотров: 1879 | Комментариев: 0

17 вересня члени Голованівської (Кіровоградська область) територіальній виборчій комісії не змогли з першої спроби утворити територіальні виборчі округи для проведення виборів депутатів районної ради. Межі округів селища Голованівськ, які були розбиті Голованівською селищною комісією відрізнялися від меж розбитою Голованівською районною комісією .

Накладки виникли по декількох будинках, і таким чином мешканці цих будинків не змогли б реалізувати своє право голосувати у всі місцеві ради.
Для вирішення цього питання Голованівською ТВК , на чолі з Савченко Ольгою (організація Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ») на засідання були запрошені Голова селищної ради Чернишенко Олександр та члени селищної виборчої дільниці. Після обговорення даної проблеми, питання було узгоджено та підтримане єдиноголосно членами обох комісій.
Кількість виборчих округів в селищі, в порівняні з минулими виборами, збільшилася з 3 до 4.
Відповідно до частини 3 статті 16 депутатський склад Голованівської районної ради складатиме 34 депутата (попередній був 48).
Нагадаємо, що згідно ч.6 ст17 ЗУ «Про місцеві вибори» на території кожного села, селища утворюється один або декілька територіальних виборчих округів з виборів депутатів районної ради з приблизно однаковою кількістю виборців.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код