В Україні оплатити стоянку авто можна буде картками й навіть смартфонами

Июль 08, 2015 | Новини | Просмотров: 1949 | Комментариев: 0

Нарешті в Україні з’явилися перші паркомати, оплату в яких можна здійснити не тільки за готівку, а й за допомогою платіжної картки. Такі паркомати почала виробляти українська компанія «СЕА». Також у нових моделях паркоматів можлива оплата послуги безконтактними картками та навіть смартфонами з функцією NFC.

«Компанія «СЕА» спільно з розробниками ПриватБанку – компанією «Банкомзв’язок» – у червні 2015 року успішно закінчила проект з реалізації функції оплати платіжними картками, – говорить директор ТОВ «СЕА Електротехніка» Іван Ленда. – У програмне забезпечення паркувальних апаратів наші розробники інтегрували банківське програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати оплату за картками міжнародних систем Visa, MasterCard, включаючи технологію безконтактних платежів PayPass».

«Тепер власникам банківських карток у разі оплати паркування не потрібно буде шукати готівку. З безконтактними картками оплата триває декілька секунд, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Нові паркомати не тільки зручні для розрахунків держателям платіжних карток, але й дають додаткову вигоду для власників паркувального обладнання за рахунок скорочення витрат на інкасацію готівки».

Нове обладнання вже внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, а також відповідає всім вимогам фіскального законодавства України.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код