В управлінні Державтоінспекції Кіровоградської області відбулися заняття з особовим складом по вивченню алгоритму складання Європротоколів

Январь 29, 2015 | Новини | Просмотров: 1173 | Комментариев: 0

Сьогодні в актовій залі управління ДАІ відбулися заняття зі службової підготовки з особовим складом ДАІ, на яких працівники відділу оформлення матеріалів ДТП та дізнання УДАІ розповіли присутнім алгоритм складання повідомлення про ДТП.

Також присутні мали нагоду самостійно попрактикуватися у його заповненні. Адже працівники Державтоінспекції часті гості у трудових колективах автотранспортних підприємств, державних установ та організацій. Досить часто у водіїв під час таких лекцій виникають питання про правильність та послідовність заповнення бланків Європротоколів. Тому керівництвом УДАІ було прийняте рішення щодо ознайомлення та навчання своїх працівників у цьому напрямку.
Основними питаннями, які розглядалися на занятті, були: умови, правила та особливості складання європротоколів (так зване «повідомлення про ДТП»).
Увага присутніх зверталась на те, що європротокол можна використати при незначних ДТП та були названі основні вимоги, при яких дозволяється складання “Повідомлення про ДТП” (європротоколу), зокрема:
учасники дорожньо-транспортної пригоди повинні мати поліси страхування цивільно-правової відповідальності;
відсутні травмовані та загиблі люди;
обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди згодні на використання європротоколу;
у водіїв відсутні ознаки алкогольного та наркотичного сп’яніння.
У разі правомірного використання європротоколу, учасники ДТП можуть не викликати працівників Державтоінспекції та звільняються від адміністративної відповідальності, та після заповнення бланків їм необхідно зі своїм примірником у триденний строк звернутися до страховика, з яким ви укладали договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Але у разі невиконання хоча б однієї з умов, виклик співробітників ДАІ для оформлення ДТП обов’язковий!
Сподіваємося, що навчання із даної тематики будуть корисними як для працівників Державтоінспекції, так і для учасників дорожнього руху, серед яких вони продовжуватимуть у подальшому відповідну роз’яснювальну роботу.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код