Валерій Манухін: Народ не хоче підтримувати тих, хто сіє смуту, хаос і масові безпорядки

Декабрь 17, 2013 | Новини | Просмотров: 2359 | Комментариев: 0

Позачергові вибори до Верховної Ради України довели повну неспроможність і безперспективність опозиції в політичному плані, вважає депутат Кіровоградської обласної ради, заступник голови облорганізації Партії регіонів Валерій Манухін.


Він, зокрема, зазначив:
- Минулої неділі опозиція банально програла вибори на чотирьох із п’яти округів, де обиралися народні депутати. І це незважаючи на те, що ці округи традиційно віддавали перевагу саме представникам опозиційних сил, були їхньою останньою надією на реванш. Мабуть, саме тому кандидати у народні депутати від опозиційних сил безцеремонно втручалися в роботу виборчих комісій і просто ігнорували вимоги виборчого законодавства. А після підрахунку голосів виявилося, що кількість прихильників наших політичних опонентів виявилася навіть іще меншою, ніж рік тому!
Думаю, це стане показовим уроком для політиків, які занадто далеко зайшли у своїх прагненнях повернутися у владу. Вони приречені на поразку, бо вже давно не чують (чи не хочуть чути) голосу своїх виборців. Програш на виборах – своєрідний сигнал для опозиційних вождів, які виводять людей на майдан не заради високої мети, а заради власних політичних амбіцій. Народ не хоче підтримувати тих, хто сіє смуту, хаос і масові безпорядки.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код