Відтермінування введення електронного адміністрування ПДВ є свідченням того, що фіскальна служба чує бізнес

Январь 30, 2015 | Новини | Просмотров: 1234 | Комментариев: 0

Про це заявила начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак під час засідання Ради територіального відділення Асоціації платників податків України (АППУ).

Головною темою зібрання стало обговорення податкових новацій 2015 року. Про них членам Ради детально розповіла начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб фіскальної служби області Оксана Рева. Це, зокрема, і впровадження місцевих податків і зборів, і використання касових апаратів, і зменшення ставки єдиного соціального внеску та пільгових умов щодо його нарахування.
Найбільш жваве обговорення викликали зміни, що стосуються електронного адміністрування податку на додану вартість, яке мало б діяти з 1 січня цього року, але наразі його впровадження перенесено на 1 липня.
Голова Ради територіального відділення АППУ Ігор Волков висловив сподівання, що фіскальна служба буде прислухатись до зауважень та пропозицій платників податків.
На що начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак відповіла, що відтермінування введення електронного адміністрування ПДВ і є якраз свідченням того, що влада не залишається байдужою до проблем бізнесу.
– Візьмемо, наприклад, реєстрацію податкових накладних, яка вводиться з першого лютого. Як на мій погляд, це і є намаганням влади віднайти інший спосіб боротьби з «ризиковими» платниками. Реєстрація запроваджується для того, щоб в онлайн-режимі можна було контролювати проведення операцій для упередження ухилення від сплати податків. Та, як це б не було складно, але маємо зауважити, що платники податків впливають на ті норми законів, які з їхнього погляду потребують удосконалення. Відтермінування впровадження електронного адміністрування ПДВ надає змогу платникам адаптуватися до нововведень та уладнати всі технічні сторони цього питання, – підкреслила керівник обласного відомства.
На завершення засідання Ігор Волков та Надія Воленшчак анонсували підписання меморандуму про співпрацю між територіальним відділенням АППУ та Головним управління ДФС у Кіровоградській області, яке планується провести незабаром.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код