Волонтерський центр разом із ПриватБанком запустили волонтерський відділ забезпечення армії

Сентябрь 03, 2014 | Новини | Просмотров: 1400 | Комментариев: 0

ПриватБанк виступив з ініціативою координації роботи численних волонтерських груп і незалежних волонтерів, які закуповують військове спорядження, медичні препарати, предмети особистої гігієни, їжу та багато іншого для військових у зоні АТО та поранених.

Як повідомив Заступник Голови Правління ПриватБанку Дмитро Дубілет, для цього створено спеціальну інтернет-сторінку (www.pb.ua/canhelp), де волонтери та постачальники продукції можуть залишити інформацію про необхідні товари та умови їх поставки.


Також ПриватБанк разом з Обласним логістичним волонтерським центром Дніпропетровська працює над створенням централізованого відділу забезпечення армії, поранених і біженців, який буде працювати з усіма волонтерськими організаціями та незалежними волонтерами України.
«Щодня тисячі волонтерів України закупають засоби захисту, медичні препарати – усе необхідне для військових у зоні АТО, поранених, біженців, – зазначив Дмитро Дубілет. – Мета створення волонтерського відділу забезпечення – збирати інформацію про всіх виробників і постачальників України та світу, які можуть дати вигідні умови для української армії, поранених і біженців (або взагалі надавати товари/послуги безкоштовно)».
Волонтерський відділ забезпечення буде координувати заявки від волонтерів, перевіряти якість продукції, що поставляється, щоб купувати продукцію на більш вигідних умовах і в прийнятні строки, а також допомагати в логістиці доставки товарів. Як зазначають у банку, це допоможе доставляти все необхідне безпосередньо в зону АТО та розподіляти поставки по всіх задіяних в АТО підрозділів силовиків.
Виробники, постачальники або просто люди, які володіють потрібною інформацією, можуть заповнити анкету на сторінці www.pb.ua/canhelp та описати, яку продукцію, за якими цінами та в які строки вони можуть поставляти.

Також потрібні добровольці, які можуть допомогти, працюючи вдома по декілька годин на день через Інтернет і в телефонному режимі (зв’язок оплачується). Бажане знання англійської. Залишити заявку можна на спеціальній інтернет-сторінці.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код