Які сайти найчастіше читають у Кропивницькій області

Сентябрь 08, 2020 | Новини | Просмотров: 1246 | Комментариев: 0

Жителі Кропивницької області протягом 7 місяців поточного року у пошуках новин найчастіше відвідували сайт gre4ka.info - майже 2,4 млн. переглядів. 

Також, як свідчать дані дослідження трафіка онлайн-платформи PRNEWS.IO за січень-липень, до трійки лідерів увійшли онлайн-медіа cbn.com.ua - 1,6 млн. та dostyp.com.ua -1,4 млн. візитів користувачів відповідно. 

Учасниками ТОП-10 стали сайти myalexandriya.com, kr.depo.ua, ugorod.kr.ua, persha.kr.ua, svetlovodsk.com.ua, 0522.ua та FotoInform.net.

За словами засновника платформи PRNEWS.IO Олександра Сторожука, якщо традиційно інтернет-користувачі, в першу чергу, цікавились новинами регіону і України взагалі, курсами валют та економічними прогнозами, то місяці падемії значно змінили ландшафт інтересів наших співвітчизників. 

“Як ми спостерігали під час вивчення показників трафіку, у березні-травні українці чимало уваги приділяли розділам стосовно ситуації з коронавірусом, інформації щодо рейтинга ліків та медичних оглядів, підготовлених фахівцями. З початком літнього сезону користувачі вже більше цікавилися синоптичними прогнозами, анонсами культурного життя та інформацією стосовно внутрішнього туризму. Разом з тим, статистика про розповсюдження COVID-19 та карантинні заходи залишається для України топовою темою.”

Які сайти найчастіше читають у Кропивницькій області


 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код