З якими товарами на кордоні завжди зелене світло

Январь 08, 2014 | Новини | Просмотров: 1696 | Комментариев: 0

При ввезенні в Україну звільняються від оподаткування митними платежами особисті речі, перелік яких визначено ст. 370 Митного кодексу України.

Не підлягають митному оподаткуванню алкогольні та тютюнові вироби, що ввозяться громадянами в кількості 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі до 250 грамів, 5 літрів пива, 2 літри вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту понад 22 %) алкогольних напоїв, харчові продукти для власного споживання на суму до 200 євро та домашні тварини.
Слід зазначити, що ввозити алкогольні напої та тютюнові вироби в Україну можуть лише громадяни, які досягли 18-річного віку.
Також не оподатковуються товари (за винятком підакцизних), сума яких не перевищує еквівалент 1000 євро при ввезенні повітряним транспортом, та товари до 500 євро і вагою до 50 кг, що ввозяться іншими видами транспорту.
Усі вищезазначені норми застосовується лише у разі, якщо громадянин в’їжджає в Україну не частіше одного разу протягом однієї доби (це більш стосується прикордонних територій).
При вивезенні не підлягають письмовому декларуванню товари, вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 євро. Якщо понад 10 000 євро - письмове декларування з поданням митної декларації, передбаченої для підприємств, та сплата вивізного мита.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код