Законодавчі ініціативи та розвиток благодійництва обговорювалися в Олександрії

Декабрь 13, 2013 | Новини | Просмотров: 2870 | Комментариев: 0

Нещодавно в країні святкували День благодійництва – свято, котре було встановлено Указом Президента в 2007 році.

З цієї нагоди та до річниці діяльності Міністерства доходів і зборів України в Олександрійській ОДПІ відбулася зустріч з представниками благодійних фондів.

Вирішення суспільних проблем, поширення знань та позитивного досвіду доброчинності в Україні, заохочення громадян і комерційних структур до благодійництва – про це говорили учасники зустрічі з начальником Олександрійської ОДПІ Альоною Тітекіною.

Начальник Олекандрійської ОДПІ процитувала слова Міністра доходів і зборів Олександра Клименка: «Міністерство доходів і зборів України, усіляко підтримуючи розвиток сфери благодійництва в Україні, в межах своєї компетенції прагне створити максимально сприятливі умови для роботи благодійних організацій і фондів у нашій державі».

Вже рік, як Міндоходів працює у новому форматі. Одним з напрямків роботи Міністерства сьогодні і в майбутньому залишається проведення законодавчих ініціатив в інтересах бізнесу та громадськості. Тому Альона Тітекіна виступила з проханням сформулювати основні проблемні моменти податкового і митного характеру, які виникають під час здійснення благодійницької діяльності в Україні, щоб надалі їх проаналізувати та спільно знайти шляхи їх врегулювання.

 

Прес-служба Олександрійської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код