Запрошення приєднатись до національного суботника

Март 27, 2015 | Новини | Просмотров: 1848 | Комментариев: 0

Запрошуємо всіх вас і ваші видання приєднатися до міжнародної громадської ініціативи ПриватБанку – проведення 4 квітня 2015 року національного суботника під девізом «Зробимо країну зеленою!».

ПриватБанк проводить суботники вже понад 15 років. Минулого року ця ініціатива – зустріти весну чистими та зеленими парками, скверами, улюбленими місцями відпочинку жителів міста – стала національною і навіть вийшла на міжнародний рівень. У суботнику взяли участь понад 150 тисяч чоловік в Україні, Росії, Грузії, Латвії, Португалії, Іспанії та інших країнах.

Сьогодні ми пропонуємо всім ЗМІ приєднатися до нашого починання та оголосити 4 квітня «зеленим» днем в Україні та вашому місті.

Ви можете оголосити про проведення власної акції або свого суботника, місця якого підкажуть глядачі або читачі. Співробітники та клієнти ПриватБанку обов’язково відгукнуться на участь у суботнику, організованому ЗМІ – ви гарантовано отримаєте декілька тисяч учасників у вашій акції.

Ви можете розказати про суботник банку, запросивши усіх жителів міста зробити своє місто більш чистим і зеленим. Ви та ваші глядачі, читачі можуть підказати нам, де проведення такої «зеленої» акції найпотрібніше.

Ми чекаємо на суботнику всіх вас, ваших друзів, знайомих – адже це чудова можливість зробити гарну справу своєму місту та його жителям.

Усі організації та підприємства, що візьмуть участь у проведенні суботника, будуть зазначені на спеціальнiй сторiнцi суботника у соцмережах. Тут же ви можете запропонувати свої місця для проведення суботника, отримати інформацію про місця проведення акції у вашому місті, всі необхідні інформаційні та промо-матеріали.

Всю необхідну інформацію щодо участі в акції ви можете отримати у регіональному прес-офісі ПриватБанку за телефоном 380506860821 або електронною поштою presski@privatbank.ua

Новость не имеет комментариев
Проверочный код