Затверджено нові форми звітності з ПДВ

Январь 13, 2014 | Новини | Просмотров: 1590 | Комментариев: 0

Міністерство доходів і зборів України наказом від 13.11.2013 № 678 затвердило нові форми та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість.

Цей наказ офіційно опубліковано в "Офіційному віснику України" № 99 за 30.12.2013 р. У затвердженій Міндоходів формі декларації з ПДВ з'явилися два нові рядки:
• 5.1. у якому відображаються операції по вивезенню товарів за межі митної території України, які звільнені від ПДВ;
• 16.1.4. відображається коригування придбаних з ПДВ товарів/послуг для використання в операціях звільнених від оподаткування та які не є об’єктом оподаткування.
Зазнали змін таблиці 2 та 3 Додатку Д1 (розрахунок коригування) до декларації з ПДВ, які доповнені новою графою 11. У розшифровці контрагентів (Д5) відображатиметься ще більше інформації, а саме показники операцій, що оподатковуються за нульовою ставкою, дані про звільнені від ПДВ постачання товарів/послуг, інформація по операціях з придбання товарів/послуг без ПДВ. Змінився зміст додатку Д6 (довідка про пільги) до декларації з ПДВ, таблиці 1-3 зазначеного додатку доповнені новою графою "Платник податку - покупець (індивідуальний податковий номер)".

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код