Завдяки зусиллям слідчих Міндоходів на Кіровоградщині бюджету відшкодовано понад 14 мільйонів гривень

Декабрь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 2161 | Комментариев: 0

Левова частка – 11,2 млн.грн. або 80% - надійшло по закінчених кримінальних провадженнях, у зв’язку з чим до суду направлено два клопотання про звільнення підозрюваного від відповідальності у зв’язку із сплатою податків.

Крім того, співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань постійно вживаються заходи щодо забезпечення повного відшкодування державі завданих економічним злочином збитків. Протягом січня-листопада цього року накладено арешт на майно підозрюваних на суму 6,4 млн.грн.
„Стратегічним планом розвитку Міндоходів на найближчі п’ять років передбачено оптимізацію оперативно-слідчої діяльності у податковій, митній та бюджетній сферах. Ми плануємо більш тісно взаємодіяти з іншими підрозділами органів доходів і зборів та правоохоронними органами, як вітчизняними, так і закордонними й міжнародними. При цьому основним нашим завданням була і залишається боротьба зі злочинністю”, - акцентував заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Валерій Юхимчук.
Довідково: з початку року слідчими Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області розпочато 347 кримінальних проваджень за порушення у сфері податкових відносин. З них у 168 справах закінчено досудове розслідування.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код