FOTKA.kr.ua
Новини Кропивницького. Події в Кропивницькому
Кропивницька письменниця Галина Тарасенко готується до виходу дебютної книги
Кропивницька письменниця Галина Тарасенко, яка наразі проживає в Києві та працює в ІТ-стартапах, готується випустити свою дебютну книгу “Колишнім не читати”. У розмові з “Гречкою” вона розповіла про свій шлях до літературного світу та про те, як письменницький курс став для неї не лише відпусткою від реальності, а й сприянням у створенні власної книги.
Врятування від реальності
Галина Тарасенко, яка в минулому жила в Кропивницькому та працювала в ІТ-сфері, вирішила взяти саббатікал перед вторгненням в 2014 році. Вона зазначає, що цей період виявився дуже виснажливим, тож вирішила відпочити від стресу. І ще до подій того часу вона вирішила взяти письменницький курс, щоб визначити, чи є в неї талант та бажання писати.
“Це був мій спроба відпочити від стресу та знайти себе. І під кінець курсу викладачка сказала, що моя історія може стати основою для книги”, – ділиться Галина.
Натхнення та Дебют
Протягом майже року Галина працювала над своєю книгою “Колишнім не читати”. Чотири місяці вона витратила на розробку сюжету та персонажів, а залишковий час – на написання і редагування. Для неї це стала першою книгою, адже раніше відсутність сил та натхнення заважали їй дописати щось значуще.
“У книзі описаний той безпечний час, коли війна була далекою загрозою. Повернутися в спогади тих років стало терапевтичним для мене. Писання книги допомагало мені відволіктися від реальності”, – розповідає письменниця.
Галина підкреслює, що “Колишнім не читати” – це не традиційна історія пошуку ідеального чоловіка. Книга розповідає про дівчину, яка виросла на американських фільмах та намагається зрозуміти межі своїх принципів та моралі.
“Це захоплення чи вже зрада? Це зруйнує її шлюб чи шлюбу ніколи й не було? Галя ставить собі багато питань, на які ніколи не знайде правильних відповідей. А поки Галя знає тільки одне: усе, що стається на корпоративі, залишається на корпоративі”, – додає письменниця.
Книга має 400 сторінок, але, за словами авторки, легко читається та залишає приємний післясмак, переносячи читача у світ почуттів, кохання та невизначених відносин. “Колишнім не читати” – це не просто книга, це відповідь на наше бажання відволіктися від тяжких реалій та насолодитися історією, яка обіцяє, що все буде добре, рано чи пізно.